Menu

Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja

Moje Doświadczenia z Himawanti, Mohandżi i Bractwo. Prawdziwe Oblicze Bractwa Himawanti. Mistrz Lalitamohandżi. Antypedofilskie Bractwo Himawanti: Kampania Stop Pedofilii, Stop Pedofilom! Groźne sekty a pedofilia księży i zakonnic. Represjonowanie Himawanti.

Pedofilia w Kościele

Tutaj będą gromadzone dane prasowe o stopniu zapedofilowania Kościoła katolickiego, a szczególnie jego tak zwanego duchowieństwa.

Ludzi to dziwi, że akurat katoliccy księża oraz zakonnicy i zakonnice są procentowo najbardziej na świecie spedofilowanym środowiskiem. Szacuje się na podstawie badań prowadzonych w USA, Kanadzie, Australii, Hiszpanii, Irlandii i Portugalii, że ilość czynnych pedofilów dochodzi wśród katolickiego duchowieństwa aż do 14 procent. A najbardziej narażone są dzieci w wieku 7-12 lat.

O sprawach molestowania kleryków w seminariach duchownych mówi się w ten sposób, że jest to szkoła przyuczania do molestowania młodszych roczników. Molestowanie seksualne w seminariach duchownych kilku badanych krajów, jak fala w wojsku dotyka wszystkich kotów. A potem jest to już tylko wspólna tajemnica wiary... I tak od 1054 roku, kiedy w wyniku schizmy powstał Kościół katolicki, czyli zachodni.

cdn.

 

Dużo można poczytać także z prowadzonego w Kanadzie forum na stronie:

http://ruchofiarksiezy.org

 

 

© Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci