Menu

Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja

Moje Doświadczenia z Himawanti, Mohandżi i Bractwo. Prawdziwe Oblicze Bractwa Himawanti. Mistrz Lalitamohandżi. Antypedofilskie Bractwo Himawanti: Kampania Stop Pedofilii, Stop Pedofilom! Groźne sekty a pedofilia księży i zakonnic. Represjonowanie Himawanti.

Pedofilskie organizacje znieważają Himawanti

prawdziwy_himawanti
Rządy chadeków, a znieważanie ofiar molestowania seksualnego i gwałtu w Polsce to obszerny temat. I Ty możesz pomóc ofiarom molestowanym, wykorzystywanym, gwałconym w dzieciństwie. Możesz pomóc zlikwidować organizacje i sekty bezczelnych oszczerców takich jak Stowarzyszenie Jerzego Jachnika w Bielsku-Białej. Co pewien czas pedofilski portal aferyibezprawie.org znieważa bowiem Antypedofilskie Bractwo Himawanti i tysiące pokrzywdzonych ofiar pedofilskich gangów...


Ażeby dokonywać zmian w sposobie rządzenia, uprawiania polityki wcale nie potrzeba zadym i niepokojów społecznych. Do przeprowadzenia zmian wystarczy zwykła otwartość i wrażliwość ludzka osób rządzących, która przejawia się poprzez wolę polityczną do zmian, porządkowania poszczególnych spraw. W Polsce nie od dziś rządzący zamiast rozwiązywać poszczególne problemy, łagodzić nastroje, zachęcać do współpracy i współdziałania poprzez pogardę do człowieka i prawa, przysłowiowe zamiatanie spraw pod dywan prowokują ludzi, przyczyniają się do radykalizowania nastrojów, wyciągają ludzi na ulice. Typowym problemem jest znieważanie ofiar molestowania seksualnego zrzeszonych w Antypedofilskim Bractwie Himawanti przez pedofilskie gangi i internetowych pedofilskich zboczeńców. 

”Związkowcy ogłosili rozpoczęcie przygotowań do ostrzegawczego strajku generalnego w całym województwie śląskim. Wspólny komitet protestacyjno-strajkowy ma przygotować teraz plan działania poszczególnych związków i branż do strajku generalnego” – pisało na jesieni 2012 roku w necie. Z informacji, które płynęły ze Śląska wynikało, że pierwsze zmasowane protesty planowane są na styczeń 2013 roku. Ludzie są jednak za dialogiem, pokojowym rozwiązywaniem problemów. Jednocześnie mają  świadomość, że w Polsce faktycznie zwykli ludzie w większości przypadków nie mają żadnych praw człowieka ani obywatela. Przedstawiciele władz gardzą ludźmi i prawem, bronią się wzajemnie zamiast kontrolować się wzajemnie, co wymagane jest także w tej chadeckiej demokracji opartej na rzymskim imperialistycznym krzyżu katolickiej większości narodowej. 

Postawa chadeków rządzących krajem nad Wisłą i Odrą najpierw przyczyniła się do znacznego pogorszenia się sytuacji materialnej wielu Polaków i polskich rodzin, upadku wielu firm, a teraz ma ogromnie negatywny wpływ na nastroje społeczne. Rządzący Polską chadecy poprzez arogancję, nie wykonywanie podstawowych obowiązków, pobłażanie podległym im ludziom wyciągają ludzi na ulice.W Polsce tyka ogromna bomba społeczna i to nie tylko na Śląsku, która może wybuchnąć w każdej chwili, której lekceważyć nie można. Zdesperowanych, poniżonych i bezradnych ludzi jest wielu. Rozpoczęcie protestów i strajków w jednym miejscu, może wywołać falę reakcji w różnych miejscach kraju. 
Najwyższy czas jest ku temu, by rządzący krajem chadecy zaczęli robić to, co do nich należy czyli dbać o zwykłych zjadaczy chleba. Konieczne jest natychmiastowe wypowiedzenie wojny pogardzie do zwykłego obywatela, trzeba powiedzieć dość powszechnemu bezprawiu w strukturach chadeckiego państwa z rzymskim krzyżem i w strukturach sobiepańskich lokalnych samorządów zdominowanych przez chadecką prawicę. Trzeba tu i teraz przerwać dość powszechną samowolę uprawianą przez funkcjonariuszy publicznych, w tym sędziów, prokuratorów, policjantów, wójtów, burmistrzów i prezydentów. Wszystko to można zrobić bez rozwiązań siłowych, bez niepokojów społecznych, ale potrzebna jest dobra wola i otwartość, a nie zaściankowość i wojujący pseudokatolicyzm z krzyżackimi zapędami do rozbioru Polski. Niezbędna jest do tego wola polityczna, patrzenie na polskie sprawy z punktu widzenia dobra człowieka, polskich rodzin i kraju, w tym dobra innowierców, mniejszości wyznaniowych, bo to przynajmniej dwa trzy miliony ludzi w Polsce. 

Potrzeba także likwidowania bandyckich zwiastunów chadeckiej głupoty w postaci internetowych mafii pedofilskiej znieważających ofiary molestowania seksualnego i gwałtów, także tych klerykalnych związanych z przestępczym pedofilskim stronnictwem w Kościele katolickim. Jedną z przyczyn abdykacji papieża Józefa Ratzingera aka Benedykt XVI jest otrzymany przez niego w grudniu 2012 roku raport o lobby pederastycznym i pedofilskim wśród biskupów, kardynałów i prałatów w Kościele. Ze źródeł bliskich Kurii Rzymskiej wiemy, że papież był zszokowany, że ilość księży pedofilów i pederastów jest tak duża i tak dobrze zorganizowana w silne lobby, de facto w jedno ze stronnictw watykańskiej władzy. 

Portale takie jak www.aferyibezprawie.org powinny zostać zlikwidowane jako jachnikowe szambo cuchnące pedofilią. Niejaki zboczony umysłowo i chyba chory psychicznie Jerzy Jachnik co pewien czas, regularnie zamieszcza publikacje złowrogo znieważające ofiary poszkodowane przez pedofilskie gangi, w tym przez księży i biskupów pedofilów oraz zakonnice pedofilki. Po aferze sekciarskiej Fundacji Kidprotect i jej prezesa Jakuba Śpiewaka czas się przyjrzeć Stowarzyszeniu Jachnika z Bielska Białej. Bo to jednak korci zobaczyć jakie przekręty czy zboczenia seksualne stoją za Stowarzyszeniem Jerzego Jachnika, skoro niczym rasowy pedofil nienawidzi ofiar molestowania i gwałtu. A jak wiadomo tylko najbardziej zwyrodniali zboczeńcy seksualni gwałcący dzieci piszą w internecie brzydkie paszkwile na temat Antypedofilskiego Bractwa Himawanti. Nie może być tak, że jakiś zboczek, dewiant i warchoł w Bielska-Białej znieważa osoby pokrzywdzone przez państwo, sądy i chadeckich bandytów na politycznych stolcach skatoliczalego reżimu III RP z rzymskim krzyżem pod pachą. 

Janusz 

Ryc. HIMAWANTI 

© Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci