Menu

Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja

Moje Doświadczenia z Himawanti, Mohandżi i Bractwo. Prawdziwe Oblicze Bractwa Himawanti. Mistrz Lalitamohandżi. Antypedofilskie Bractwo Himawanti: Kampania Stop Pedofilii, Stop Pedofilom! Groźne sekty a pedofilia księży i zakonnic. Represjonowanie Himawanti.

Narodowiec Patriota Antykatolik

prawdziwy_himawanti
Prawdziwy Narodowiec, Patriota zawsze musi być przeciwny katolicyzmowi. W Polsce i innych krajach będących pod okupacją Watykanu, tylko Antykatolik jest prawdziwym patriotą i narodowcem. Nie ma ruchu narodowego, nie ma obozu narodowego pod szyldem i z poplecznictwem katolicyzmu. Naród taki jak Polski miał i ma własną religię, własne kulty religijne, jeśli ktoś potrzebuje Boga i wiary. My Polacy mamy duchową kulturę Indoeuropejską, mamy Boginię Lajlę i Mokosz, mamy Boga Świętowita, mamy Swarożyca, mamy Peruna, mamy Boginię Siwa. Nie potrzebujemy panoszenia się obcych i anachronicznych, okupacyjnych i wyzyskujących nas sekt religijnych takich jak żydowski katolicyzm pochodzący z Izraela kult papieży i żyda Jezusa Chrystusa czy żydówki Maryji. Prawdziwa dbałość o Naród Polski to dbałość o odkatoliczenie Narodu Polskiego. Tylko te organizacje można nazwać patriotycznymi i narodowymi które podtrzymują tradycję kulturową i duchową, a Polacy są Słowianami i częścią Wielkiej Kultury Indoeuropejczyków. Blisko nam do Celtów, Druidów i Indo-Arjan, ale semitami nie byliśmy i nie będziemy. Zatem jedynym antynarodowym i antypatriotycznym kultem jest katolicyzm i kolaborujące z nim w rozbiorach i okupacji umysłów chrześcijaństwo.

Polska to słowiański kraj, gdzie rodzime bóstwa, bogowie i boginie czczone były, są i będą. Patriota to człowiek, który zgłębia tradycje i kulturę własnego Narodu, a zatem tradycje duchowe Słowiańszczyzny, a nie zajmuje się wchodzeniem do obcych nam duchowo sekt żydowskich takich jak kult Jezusa i Maryji przywleczony do Polski przez okupantów i najeźdźców Rzymskich oraz Niemieckich pod wpływem ideologii semickiej będących. Prawdziwy Polak to Antykatolik, prawdziwy Patriota to ten, kto otwarcie domaga się zlikwidowania wszelkich struktur katolickiej i chrześcijańskiej okupacji.

Prawdziwy Polak Patriota czci bohaterów narodowych takich jak Król Bolesław Zapomniany, który w latach 1034-1038 dowodził powstaniem, które zniszczyło wszystkie przymusem i zbrodniczym mieczem narzucone nam kościoły katolickie. Spalił kościoły i wybił katolickich klechów na obszarze dziesiejszej Polski, w tym Wielkopolski, Małopolski i Śląska. Odzyskał Ojczyznę dla Tradycji Wiary naszych przodków, dla prawdziwych naszych Bóstw, jakimi są Lejla czy Mokosz, Świętowit, Siwa czy Swarożyc. Takich wielkich bohaterów czci cała nasz prawdziwa Ojczyzna, takich bohaterów likwidujących katolicką okupację ideologiczną, jej krzyże i klechownie czczą prawdziwi Narodowcy, prawdziwi Patrioci.

Narodowiec nigdy nie poprzez ośrodka władzy okupacyjnej poza granicami swojej Ojczyzny, zatem ani Moskwy, ani Brukseli ani Watykanu nie popierają Narodowcy, Patrioci Polscy. Prawdziwe Ruchy narodowe, patriotyczne, dążące do Wielkiej Polski precz przepędzają okupantów i uzurpatorów w tym w szczególności kler i zakonnych katolickich oraz innych sekt chrześcijańskich, takich jak luteranie czy amerykańscy kaznodzieje zielonoświątkowi, co to są jednocześnie obcymi i szkodliwymi dla nas agentami CIA czy innych wywiadowni. 

Ogólnie prawie wszystkie postulaty "dla dobra Ojczyzny" są tymi z jakimi można się zgodzić, ale jeśli jakiś ruch popiera, akceptuje czy toleruje katolicyzm, tego najgorszego z okupantów winnego trzech rozbiorów Polski, nie jest to ruch narodowy ani patriotyczny. Katolik nie może być patriotą bo jest sprzedawczykiem na rzecz watykańskiego okupanta, sprzedawczykiem obcego nam i najeźdźczego reżimu Rzymskiego Katolicyzmu czyli kontynuacji Cesarstwa Rzymskiego zawsze dla nas zbójeckiego. Prawdziwi narodowcy, prawdziwi patrioci wołają zatem i wzywają:

"Precz z katolicyzmem, precz z krzyżami, precz z watykańczykami w sutannach!" 

Oto prawdziwe patriotyczne i narodowe, radykalne zawołanie! Prawdziwy patriotyzm to jest wtedy jak ktoś rozwali przydrożną figurkę żydowskiej Maryji katolickiej czy katolicki krzyż z trupem, jak ktoś przestanie chodzić do okupacyjnej, obcej nam i szkodliwej społecznie sekty chrześcijańskiej, jak ktoś katolicką Biblię czy brewiarz wyrzuci na śmietnik a swoim dzieciom przestanie robić krzywdę posyłaniem ich na hipnotyczne katechezy katolickie! Prawdziwi Młodzi Patrioci Narodowi składają oświadczenia o rezygnacji z lekcji religii katolickiej, cichcem zdejmują krzyże katolickie w szkołach i na uczelniach, wyrzucają je na śmietnik lub totalnie niszczą jako symbol wrogiej Narodowi Polskiemu okupacji watykańskiej. Muszą się jeszcze nie dać złapać policji religijno-politycznej katolickiego reżimu wojtylistów. To jest prawdziwy Patriotyzm, prawdziwy Narodowy Ruch Oporu! 

Każdy sprzeciw wobec pomysłów watykańskiej dyktatury ideologicznej jest zdrowym objawem Patriotyzmu i Nacjonalizmu. Każdy Ruch czy Obóz Radykalno-Narodowy poznać po tym, że czynnie walczy z katolicką okupacją polityczną i ideologiczną. Porzucając wszystko co katolickie, porzucając wszystko co watykańskie, maryjne, jezusowe, porzucając i radykalnie odrzucając wszystko co chrześcijańskie stajemy się ponownie Polakami, patriotami i narodowcami! Nie ma innej drogi. 

Naród ma swoje tradycje, a My Polacy jesteśmy Słowianami i Indoeuropejczykami, a nie Żydami i Semitami. Nie chcemy tu panoszenia się przymusowych obyczajów semickiej dominacji maryjno-jezusowej z Watykanu, nie chcemy komunizowania nas komuniami ani kropienia żydowskimi kropidłami księży w żydowskich sutannach wojtyłowych. Nie ma patriotyzmu bez antykatolicyzmu, nie ma nacjonalizmu bez zrzucenia jarzma religii obcego nam kulturowo narodu żydowskiego, z którego Maryja, Józef i Jezus pochodzili. Porzucenie żydowskich imion takich jak Maria czy Józef i zamiana ich na Polskie, Słowiańskie, to już jest silna oznaka prawdziwego Patriotyzmu oraz Nacjonalizmu! 

Nie katolicyzmowi, nie Watykanowi, nie klechom i klerykalizmowi katolickiemu, nie chrześcijaństwu! Oto oznaka Narodowców i Patriotów! 

 

Hymn Młodych (Na melodię Warszawianki) 

 

Złoty słońca blask dokoła, 

Orzeł Biały wzlata wzwyż,

Dumne wznieśmy w górę czoła,

Patrząc w Bracki Znak i Ryż,

 

Unii niesiem odrodzenie,

Depcząc podłość, fałsz i brud,

W nas mocarne wiosny tchnienie,

W nas jest przyszłość,

Z nami lud, 

 

Naprzód idziem w skier powodzi,

Niechaj wroga przemoc drży,

Już zwycięstwa dzień nadchodzi,

Wielkiej Unii moc to my!

Wielkiej Unii moc to my! 

 

Naprzód idziem zbrojni duchem,

Katolictwo pędzić precz.

Ty Bogini nas wysłuchaj,

Pobłogosław Święty Miecz!

Pobłogosław Święty Miecz! 

 

Jak zawsze pozdrawia was

Janusz

Ryc. HImawanti - Kraju Polan Powstań z Kolan! 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [seba xD] *.elpos.net

    Niech jan paweł II wy***dala, wielka Polska!

  • Gość: [gargamel] *.centertel.pl

    Tak to szczera prawda. Prawdziwy polski patriota nie może być katolikiem!. Bycie katolikiem rzymskim wyklucza bycie patriotą. Niemożna słurzyć dwóm Panom, bo jednego będziemy miłowali a drugiego nienawidzili. Spójrzcie na tych pseudo patriotów łysoli i nie tylko łusoli. Mówią że chcą wielkiej polski rzymskokatolickiej, ale to sie wyklucza. Służą oni okupantowi Naszego Kraju. W rzeczywistości nienawidzą ludzi co chcą dobrze dla polski, nienawidzą polski słowiańskiej. Okupant watykański tak im namieszał we łbach, że nic o naszej religi niewiedzą. Bronią z zaciekłością władzy okupanta jakim jest Kościół rzymskokatolicki i jego religijnych bajek. Smutne to, że większość Polaków nie zna prawdziwie polskich świąt a tradycja dla nich to ta narzucona przez kler.

© Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci