Menu

Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja

Moje Doświadczenia z Himawanti, Mohandżi i Bractwo. Prawdziwe Oblicze Bractwa Himawanti. Mistrz Lalitamohandżi. Antypedofilskie Bractwo Himawanti: Kampania Stop Pedofilii, Stop Pedofilom! Groźne sekty a pedofilia księży i zakonnic. Represjonowanie Himawanti.

Kazimierz Mordaszewski, ABW, Bractwo Himawanti i Mohan Ryszard Matuszewski

prawdziwy_himawanti

Nagle wybuchła wielka afera, że Kazimierz Mordaszewski, kandydat na szefa ABW jest na liście przyjaciół i organizatorów zajęć z Shihan Mohandżi Ryszardem Matuszewskim oraz członków kierownictwa Antypedofilskiego Bractwa Himawanti. To chyba dobrze, że ABW zwalcza pedofilię wśród księży katolickich? A może komuś źle jest ze zwalczaniem pedofilów, pedofilek i pedofilii? Dziennikarze z Rzeczpospolitej, Faktu czy Gazety Wyborczej chyba bardziej są sympatykami pedofilizmu, pedofilów i pedofilii niźli obiektywnymi pismakami, rzekomo dziennikarzami śledczymi. Inaczej nie pluli by ani na Antypedofilskie Bractwo Zakonne Himawanti ani na Kazimierza Mordaszewskiego, prawnika ABW, ani na Mistrza Terapeutów dla licznych w Polsce Ofiar Księży Pedofilów, a przy okazji Mistrza Sztuk Walki (Aikido, Aiki-Jutsu) oraz Jogi - Mohana Ryszarda Matuszewskiego.

Jak pisze wolnościowy, antypedofilski i antyfiskalny, a także jogiczny portal www.himavanti.org: "Rzeczpospolita - organ prasowy sekty Fronda, ustami Cezarego Gmyza ujawnił 14 październiak 2012 roku ochoczo funkcjonariusza ABW szpiegującego w Antypedofilskim Bractwie Himawanti!"

To już po raz kolejny nazistowska sekta Fronda strzela w stopę czy kolano swojej katolickiej Agencji Bezpieczeństwa Watykańskiego czyli ABW. Dzięki durnotom dziennikarskim i miernotom z Frondy, czyli Rzepy, szpicle i donosiciele z katolskiej bezpieki reżymu nie mają łatwo. Bo jak się teraz takiemu agentowi ABW pokazać w Bractwie? Agent spalony jest odstrzelony, jego sieć kontaktów kopie sobie dołki, zakopanie ma gratis - wedle praw ludu rodem z PRL i czasów Bezpieki. Dziennikarze z sekty  Fronda - Opus Dei w Rzeczpospolitej, Fakcie, TVN24 czy Gazecie Wyborczej są tak głupi, że ABW powinna każdą ich publikacje czytać przed publikacją, bo inaczej durnowate katole frondowe z Opus Dei całkiem zniszczą swoją katolicką od 1989 roku Bezpiekę, znaną jako UOP/ABW. W sumie takie publikacje pozwalają nam transparentniej działać, śmieci kontrolować, dupkom i wtykom kręgosłup prostować. 

 

Kazimierz_Mordaszewski_Antypedofilskie_Bractwo_Himawanti

 

Zwalczanie katolickiej pedofilii oazowo-plebanijnej nie jest łatwe. Terapie dla ofiar księży pedofilów też trudno jest w Polsce otwarcie prowadzić. Kazimierzowi Mordaszewskiemu współczujemy zdemaskowania go jako szpicla katolickiego reżimu wojtylistów III RP. I to przez faszystowsko-katolicki organ prasowy, Rzeczpospolitą!

 

Przypominamy, że katolicki reżim III RP terroryzuje i prześladuje już ponad 100 słownie STO mniejszości wyznaniowych, którym w sposób bandycki i morderczy odmawia rejestracji osoby prawnej rękami byłych komunistycznych eSBeków, a dzisiejszych wojtyłowych sekciarzy i faszystowskich bandytów z Opus Dei pracujących w Wydziale Wyznań MSWiA. 

 

Czytaj na portalu http://himavanti.org w dziale "Artykularnia" szersze opracowanie o tym kim jest TW i były funkcjonarusz Służby Bezpieczeństwa PRL Cezary Gmyz z frondowego organu sekty Opus Dei "Rzeczpospolita"!!! 

 

Link do artykułu: 

http://www.himavanti.org/pl/c/artykularnia/cezary-gmyz-i-rzeczpospolita-funkcjonariusz-komunistycznej-sluzby-bezpieczenstwa-prl-atakuje-bractwo-himawanti-i-mohana-ryszarda-matuszewskiego

© Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci