Menu

Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja

Moje Doświadczenia z Himawanti, Mohandżi i Bractwo. Prawdziwe Oblicze Bractwa Himawanti. Mistrz Lalitamohandżi. Antypedofilskie Bractwo Himawanti: Kampania Stop Pedofilii, Stop Pedofilom! Groźne sekty a pedofilia księży i zakonnic. Represjonowanie Himawanti.

Czy wiesz jak powstają w Polsce nowe groźne sekty i kulty?

prawdziwy_himawanti
Może z okazji swojej rocznicy urodzin Platforma Obywatelska zarejestruje w końcu około 100 (słownie: sto) mniejszości wyznaniowych prześladowanych przez reżim solidarnościowy wielce prawicowy w Polsce od 1989 roku? Jak długo mniejszości wyznaniowe będą brutalnie represjonowane policyjnymi pałkami przez terrorystyczną mafię gangsterów opusdeistycznych z MSWiA zwanych expetami albo lepiej Młotami na czarownice? Dość zbrodni na setkach tysięcy ludzi wyznających religie inne niż katolicka w Polsce. Zróbcie tam panie Donaldzie czystkę w tym faszystowsko-gestapowskim MSWiA obsiadłym przez PiSuary i krzyżowców pałacowych - departament wyznań i bandyctwo powiązane z mafią opusdeistyczną. Bo to mafijna sekta Opus Dei i jej przybudówki wspólnie z sektą dominikanów zajmują się w Polsce produkcją groźnych sekt i mordowaniem religijnej konkurencji...

 

Czy wiesz jak powstają groźne sekty?
Czy wiesz jak powstają sekty? W ten sposób, że jakaś kilkuset osobowa grupa składa w MSWiA w departamencie wyznań wniosek o rejestrację związku wyznaniowego, zgodnie z prawem. Potem czeka kilka miesięcy, a co kilka tygodni każą o ruchu i jego doktrynie oraz obrzędach dosyłać nowe wypracowania, wzywają członków komitetu założycielskiego i zadają setki pytań jak policjanci kryminalni na wielogodzinnych przesłuchaniu. Potem do ludzi, którzy podpisali się na deklaracji założycielskiej przychodzi do domu policja kryminalna. Zajeżdżają na sygnale, jak do bandytów. Rozpytują sąsiadów czy w domach tych osób odbywają się schadzki jakiejś sekty. Sąsiadów rozpytują o wyznanie osoby i jej rodziny!
A w końcu pojawia się twój ruch opisany szkaradnie na stronach działaczy i pseudo expertów antysektowych u dominikanów, także u Królaka w CPP, u Pietrka w KANA jako nowa groźna sekta heretycka z kryminalną lub terrorystyczną przeszłością. Poza tym dane, jak nazwa i doktryna się fragmentami zgadzają, osoby zgłaszające jako liderzy opluci z nazwiska i adresu także. Na koniec dostajesz odmowę zarejestrowania ruchu religijnego, gdyż... wedle ekspertów jest sektą - niebezpieczną, a jakże!
A te najniebezpieczniejsze rzekomo sekty, to powstają za to, że próbowały sądzić się w Sądzie Administracyjnym zaskarżając odmowną decyzję DW MSWiA. Zwykle przegrywają w szybkim tempie. Jeszcze groźniejsza sekta to jest wtedy jak na bandyckie działania faszystowsko-katolickiej policji kryminalnej najściami i rozpytywaniem sąsiadów poszkodowane osoby składają skargi do sądu oraz do Trybunału Konstytucyjnego, bo policja na mniejszościach brutalnie po hitlerowsku czyli po katolicku łamie Konstytucję!
Jeszcze groźniejszą sektą staje się grupa, gdy po roku czy dwóch złoży wniosek o rejestrację ponownie, od nowa. Wtedy katolickie gestapo zwane departamentem wyznań MSWiA dostaje prawdziwego ataku szału. Nazwa związku wyznaniowego trafia na czołówki wszystkich stron antysektowych i faszystowskich pisemek katolickich, gdzie ruch jest oczerniany, znieważany, opluwany najgorszymi epitetami: pranie mózgu, zabijanie katolickich niemowląt i picie krwi katolików - to tylko czułe inwektywy produkowane przez debilne mózgi apologetów powiązanych z departamentem wyznań MSWiA.
Ruch nawiedza fala kościelnych agentów i ich inkwizytorów, tajnych współpracowników ABW, różnych agentów "Tomków" i "Niani" obojga płci. Szukają tylko jak tu aferę zrobić, w kuluarach spotkań dyskretnie rozpowszechniają kłamliwe plotki mające na celu zdyskredytować liderów, osoby kierujące ruchem, członków założycieli, znajomych liderów oraz ich źródła nauk czy doktryny - mistrzów lub liderów zagranicznych.
Tak wygląda od kuchni praca operacyjna departamentu wyznań MSWiA oraz jego eSBeckiej agentury watykańskiej. Takie jest zajęcie gangsterów z sekty dominikańskiej (O. Tomasz Franz), Opus Dei, Effatha, KANA (Dariusza Pietrka), CPP i Tolle (Pawła Królaka), Fronda, OKOpS (Ryszarda Nowaka), a także Civitas Christiana, a także licznych innych bojówek, włącznie z przyparafialnymi Oazami i Odnowami w Duchu rzekomo duchowymi w Kościele katolickim od zawsze powiązanym z faszystami pokroju Adolfa Hitlera, Benito Mussolini, Francisco Franco czy Augusto Pinocheta! Na tych oazach i odnowach jeszcze modlą się o nawrócenie lub śmierć w ogniu piekielnym wszystkich, co się na listę założycieli "nowej sekty" wpisali!
Jeśli słyszymy w prasie skatoliczałej do obrzydliwości czy w telewizji plebanijnej TVP o kolejnej groźnej sekcie terroryzującej Polskę i łowiącej dzieci na wakacjach, to znaczy, że kolejna grupa osób próbowała założyć związek wyznaniowy, a po odmowie, zaczęła się odwoływać do Naczelnego Sądu Administracyjnego lub inaczej zaskarżać decyzję odmowy wydaną na polecenie Episkopatu oraz mafijnej sekty katolickiej o złowrogiej nazwie Opus Dei.
Po 1989 roku w departamencie wyznań zatrudnia się wyłącznie bandytów z sekty Opus Dei oraz dominikanów znanych z dokonywania najbardziej makabrycznych rzezi ludobójczych na innowiercach. Dominikanie wymordowali wszystkich Katarów czyli Albigensów, spalili na stosach miliony ludzi w całej Europie, wymordowali w krucjatach miliony Indian.
Czas tę katolicką hołotę raz na zawsze wypierdzielić ze wszystkich struktur władzy państwowej, a najbardziej z MSWiA oraz policji. Ci inkwizycyjni, faszystowscy bandyci, jak Krzysztof Wiktor, nie powinni zajmować się rejestracją związków wyznaniowych.
Religia to KULTURA, zatem rejestracją mniejszości wyznaniowych powinno się zajmować Ministerstwo Kultury, a nie policyjno-faszystowski departament wyznań MSWiA - czyli w praktyce katolicka policja polityczna reżimu wojtyłowego!
Wzywamy po raz kolejny rząd III RP! Natychmiast zarejestrujcie osoby prawne już około 100 (słownie stu) prześladowanych przez waszą mafię Opus Dei zwaną departamentem wyznań MSWiA mniejszości wyznaniowych i religijnych. Zaprzestańcie faszystowskich zbrodni tego katolickiego reżimu na ideologii wojtylizmu watykańskiego opartego od 1978 roku!
Dość tworzenia rzekomych groźnych sekt przez zwykłych policyjnych bandytów z MSWiA oraz ich rzeźniczych "ekspertów" dominikańskich skażonych wymordowaniem stu milionów ludzi w historii ludobójczego dominikanizmu faszystowskiego od początku istnienia tej morderczej sekty Dominika!
Przypomnijmy, że te wszystkie krzywdy uczynili nam wyznawcy i czciciele Karola Wojtyły z Wadowic, wyznawcy papieża Jana Pawła II - niewątpliwie, po wyznawcach i ich zbrodniach sterowanych z MSWiA - wcieleniu zła...
Jesteś osobą odważną? Skopiuj tekst, wydrukuj i wyślij Tuskowi jako nadzorcy MSWiA w prezencie!
Poczytaj więcej na stronie:
himavanti.wordpress.com

Czy wiesz jak powstają groźne sekty?

Uwaga Sekty! Opus Dei, KANA, CPP, OKOpS, domikanieCzy wiesz jak powstają sekty? W ten sposób, że jakaś kilkuset osobowa grupa składa w MSWiA w departamencie wyznań wniosek o rejestrację związku wyznaniowego, zgodnie z prawem. Potem czeka kilka miesięcy, a co kilka tygodni każą o ruchu i jego doktrynie oraz obrzędach dosyłać nowe wypracowania, wzywają członków komitetu założycielskiego i zadają setki pytań jako policjanci kryminalni na wielo-godzinnych przesłuchaniach. Potem do ludzi, którzy podpisali się na deklaracji założycielskiej przychodzi do domu policja kryminalna. Niczym gestapo po działaczy podziemia za czasów katolika Adolfa Hitlera. Zajeżdżają na sygnale, jak do bandytów. Rozpytują sąsiadów czy w domach tych osób odbywają się schadzki jakiejś sekty. Sąsiadów i przechodniów z rozpytują o wyznanie osoby i jej rodziny! Czasem też nasyłają opusdeistycznych dziennikarzy.

A w końcu pojawia się twój ruch wyznaniowy opisany szkaradnie na stronach działaczy i pseudo expertów antysektowych u dominikanów, także u Królaka w CPP, u Pietrka w KANA jako nowa groźna sekta heretycka z kryminalną lub terrorystyczną przeszłością. Poza tym dane, jak nazwa i doktryna się fragmentami zgadzają, osoby zgłaszające wniosek jako liderzy opluci z nazwiska i adresu także. Na koniec dostajesz odmowę zarejestrowania ruchu religijnego, gdyż... wedle ekspertów jest sektą - niebezpieczną, a jakże!

Tak powstaje niebezpieczna sekta!

A te najniebezpieczniejsze rzekomo sekty, to powstają za to, że próbowały sądzić się w Sądzie Administracyjnym zaskarżając odmowną decyzję DW MSWiA. Zwykle przegrywają w szybkim tempie. Jeszcze groźniejsza sekta to jest wtedy jak na bandyckie działania faszystowsko-katolickiej policji kryminalnej najściami i rozpytywaniem sąsiadów o wyznanie poszkodowane osoby składają skargi do sądu oraz do Trybunału Konstytucyjnego, bo policja na mniejszościach brutalnie po hitlerowsku czyli po katolicku łamie Konstytucję RP!

Groźna sekta musi więcej narozrabiać!

Jeszcze groźniejszą sektą, terrorystyczną, staje się grupa wyznaniowa, gdy po roku czy dwóch złoży wniosek o rejestrację ponownie, od nowa. Płacąc oczywiście za potwierdzenie deklaracji założycielskiej horrendalne pieniądze notariuszom! Wtedy katolickie gestapo zwane departamentem wyznań MSWiA dostaje prawdziwego ataku inkwizycyjnego szału. Uruchamia media, opusdeistycznych dziennikarzy faszystowsko-katolickich. Nazwa związku wyznaniowego trafia na czołówki wszystkich stron antysektowych i faszystowskich pisemek katolickich, gdzie ruch jest oczerniany, znieważany, opluwany najgorszymi epitetami: pranie mózgu, zabijanie katolickich niemowląt i picie krwi katolików - to tylko czułe inwektywy produkowane przez debilne mózgi apologetów powiązanych z departamentem wyznań MSWiA.

Naloty faszystowsko-kościelnej hołoty!

Ruch wyznaniowy nawiedza fala kościelnych agentów i ich inkwizytorów, tajnych pajaców, współpracowników ABW, różnych agentów "Tomków" i "Niani" obojga płci. Szukają tylko jak tu aferę zrobić, w kuluarach spotkań dyskretnie rozpowszechniają kłamliwe plotki mające na celu zdyskredytować liderów, osoby kierujące ruchem, członków założycieli, znajomych liderów oraz ich źródła nauk czy doktryny - mistrzów lub liderów zagranicznych.

Tak wygląda od kuchni praca operacyjna departamentu wyznań MSWiA oraz jego eSBeckiej agentury watykańskiej czy może w Polsce wojtyłowej. Takie jest zajęcie gangsterów z sekty dominikańskiej (O. Tomasz Franz), Opus Dei, Effatha, KANA (Dariusza Pietrka), CPP i Tolle (Pawła Królaka), Fronda, OKOpS (Ryszarda Nowaka), a także Civitas Christiana, a także licznych innych bojówek, włącznie z przyparafialnymi Oazami i Odnowami w Duchu rzekomo duchowymi w Kościele katolickim od zawsze powiązanym z faszystami pokroju Adolfa Hitlera, Benito Mussolini, Francisco Franco czy Augusto Pinocheta! Na tych oazach i odnowach jeszcze modlą się o nawrócenie lub śmierć w ogniu piekielnym wszystkich, co się na listę założycieli "nowej sekty" wpisali!

Kiedy poznać, że nowa grupa wyznaniowa złożyła deklaracje założycielkie?

Jeśli słyszymy w prasie skatoliczałej do obrzydliwości czy w telewizji plebanijnej TVP o kolejnej groźnej sekcie terroryzującej Polskę i łowiącej dzieci na wakacjach oraz w sieci, to znaczy, że kolejna grupa osób próbowała założyć związek wyznaniowy, a po odmowie, zaczęła się odwoływać do Naczelnego Sądu Administracyjnego lub inaczej zaskarżać decyzję odmowy wydaną na polecenie Episkopatu oraz mafijnej sekty katolickiej o złowrogiej nazwie Opus Dei. O starych grupach słyszymy w mediach ponownie, jakie to są groźne i niebezpieczne, gdy żądanie rejestracji ponowią przypominając się kościelnym gangsterom z departamentu wyznań MSWiA!

Po 1989 roku w departamencie wyznań zatrudnia się wyłącznie bandytów z sekty Opus Dei oraz dominikanów znanych z dokonywania najbardziej makabrycznych rzezi ludobójczych na innowiercach. Dominikanie wymordowali wszystkich Katarów czyli Albigensów, spalili na stosach miliony ludzi w całej Europie, wymordowali w krucjatach miliony Indian.

Trzeba wyzwolić organy administracji z kościelnych zbrodniarzy!

Czas tę katolicką hołotę raz na zawsze wypierdzielić ze wszystkich struktur władzy państwowej, a najbardziej z MSWiA oraz policji. Ci inkwizycyjni, faszystowscy bandyci pod znakiem krzyża i sutanny, jak Krzysztof Wiktor, nie powinni zajmować się rejestracją związków wyznaniowych w Polsce.

Wyznanie i religia to kultura narodowa!

Religia to KULTURA, zatem rejestracją mniejszości wyznaniowych powinno się zajmować Ministerstwo Kultury, a nie policyjno-faszystowski departament wyznań MSWiA - czyli w praktyce katolicka policja polityczna reżimu wojtyłowego! Właśnie tak: reżimu wojtyłowego.

Wzywamy po raz kolejny rząd III RP!

Natychmiast zarejestrujcie osoby prawne już około 100 (słownie stu) prześladowanych przez waszą mafię Opus Dei zwaną departamentem wyznań MSWiA mniejszości wyznaniowych i religijnych. Zaprzestańcie faszystowskich zbrodni tego katolickiego reżimu na ideologii wojtylizmu watykańskiego opartego od 1978 roku!

Dość tworzenia rzekomych groźnych sekt przez zwykłych bandziorków inkwizycyjnych z MSWiA oraz ich rzeźniczych "ekspertów" dominikańskich i opusdeistycznych skażonych wymordowaniem stu milionów ludzi w historii ludobójczego dominikanizmu faszystowskiego od początku istnienia tej morderczej sekty Dominika!

STOP ZBRODNIOM POLICJI NA MNIEJSZOŚCIACH!

Przypomnijmy, że te wszystkie krzywdy uczynili nam wyznawcy i czciciele Karola Wojtyły z Wadowic, wyznawcy papieża Jana Pawła II - niewątpliwie, po wyznawcach i ich zbrodniach sterowanych z MSWiA - wcieleniu zła...

Czy jesteś osobą odważną? Jeśli tak, to skopiuj tekst, wydrukuj i wyślij panu Donaldowi Tuskowi jako nadzorcy MSWiA w prezencie na urodziny Platformy Obywatelskiej!

 

Poczytaj więcej na stronie:

http://himavanti.wordpress.com

Pozdrawiam

Janusz

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • arya-12

    To jest problem światowy trwający od ponad tysiąca lat w krajach okupionych z narzuconą przez reżim watykański ideologią wyzysku okupionych państw i obywateli. Trzeba wiedzieć ubezwłasnowolnionym przez totalitaryzm narodom, że katolicyzm jako formacja polityczna pod szyldem religii z siedzibą w Watykanie oderwał się w 1043 r. od prawosławia i w ciągu 1000- letniej podbił całą Slowiańszczyznę, Celtów, Bałtów, Indian ...
    Dość Inkwizycyjnej Niewoli i dyskryminacji mniejszości religijnych!!!

© Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci