Menu

Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja

Moje Doświadczenia z Himawanti, Mohandżi i Bractwo. Prawdziwe Oblicze Bractwa Himawanti. Mistrz Lalitamohandżi. Antypedofilskie Bractwo Himawanti: Kampania Stop Pedofilii, Stop Pedofilom! Groźne sekty a pedofilia księży i zakonnic. Represjonowanie Himawanti.

Ryszard Matuszewski - Mohan - Znieważany przez pedofilską mafię w Polsce

prawdziwy_himawanti

Mohan Ryszard Matuszewski ciągle jeszcze w Polsce jest znieważany. Świadczy to o tym, że ciemne siły pedofilskiej mafii opanowały ten kraj. Ryszard Matuszewski jest dla tysięcy ludzi wybitnym specjalistą z zakresu terapii ofiar pedofilów i pedofilek, w tym ekspertem od terapii dla ofiar kleru, księży i pastorów czy zakonnic. Polska zboczona seksualnie ciemnota na niektórych forach pedofilskich plugawie znieważa Mohana Ryszarda Matuszewskiego. Wszyscy ci opluwacze to pedofile i pedofilki, a forum czy stronę pedofilskiej mafii w sieci poznać po tym, że opluwają tam zarówno Mohana Ryzarda Matuszewskiego jak i Bractwo Himawanti. To ostatnie za to, że jako pierwsze zajmuje się terapią ofiar księży pedofilów i za to, że pedofilskie afery nagłaśnia!

Zatem jak zobaczymy w necie forum czy stronkę na której brzydko mówią o antypedofilskim Bractwie Himawanti, skarżą się na rzekome krzywdy ze strony Bractwa czy Mohana Ryszarda Matuszewskiego, to znaczy, że takie wpisy zrobili pedofile albo wręcz, że forum czy strona w sieci należy do niebezpiecznej, terrorystycznej pedofilskiej mafii seksualnych zboczeńców dymających dzieci. 

LalitamohanBabaji

Dziwne, że takich stron się z urzedu nie zamyka, dając parudziesięciu Misiaczkom pole do popisu w internecie. A rząd i policja twierdzą, że walczą intensywnie z pedofilią. Otóż nie walczą, tylko jęzorami w mediach kłapią, a pedofilom pomagają, zresztą się policja i paru pedofilnych prokuratorów bawiło w znieważanie Bractwa Himawanti oraz Mohana Ryszarda Matuszewskiego.

Ryszard Matuszewski to nie tylko terapeuta ofiar pedofilii, ale także całkiem zdolny autor kilkuset książek i artykułów oraz poeta piszący poematy. Także uzdrowiciel, masażysta, zielarz i wybitny specjalista medycyny naturalnej. Także znawca jogi oraz tantry czy ajurwedy. Ekspert z zakresu orientalnych filozofii, religii i technik medytacyjnych. Bardzo ceniony, zapraszany do wielu krajów z wykładami i pokazami, z uwagi na wybitną znajomość wielu gałęzi wiedzy.

Problem dla pedofilów polskich, szczególnie tych kościelnych jest jednak taki, że Mohan Ryszard Matuszewski nie jest wyznawcą sekty katolickiej, gdyż nigdy się do niej nie zapisał ani nie należał w żaden sposób. I nie zamierza wysyłać ofiar jakiegoś księdza pedofila do innego takiego na spowiedź jak to robią katoliccy psychologowie. Może zaproponować ofierze z potrzebami religijnymi inną alternatywną religię, chociażby hinduizm, dżinizm, buddyzm czy sintoizm, albo jeszcze inną.

Ostatnimi czasy nawet taki serwis jak rzekomo walczący z pedofilią kleru ruch ofiar księży z Kanady prowadzony przez "Wincenty Szymański" ksywka "Vincent", okazał się bardziej poplecznikiem pedofilów i pedofilii niźli obrońcą ofiar.

Niejaki "Lech", dobrze znany obrońca Mohana Ryszarda Matuszewskiego prosił tam kiedyś o pomoc i wsparcie przeciwko prześladowaniom. I cóż? I nic! Zaatakowały dwie pedofilskie lesby: NORBITKA i HELENA, takie ksywki, zaatakowały całą tą prośbę o pomoc, a potem jeszcze takie dwa pedofilskie typy o ksywach: MALEK i PERWERSJUSZ domagało się zamknięcia wątku, wyrzucenia tematu. Pedofilizm kwitnie. To nie przypadek, o nie, że dwie panie i dwóch panów razem, zgodnie w jednym czasie atakuje to, co służy nam ofiarom księży pedofilów!

Te dwie panie to pedofilskie lesby, niewątpliwie, podobnie dwóch panów to pedofilscy pederaści. Idealnie wpasowują się w typowy schemat działania takich par. Cóż, nie od dziś wiadomo, że pedofilia jest bardziej popularna procentowo w środowisku homoseksualnym niż w heteroseksualnym, tyle, że sami homo są w mniejszości. Za dawniejszych czasów, kiedy używano słowa pedał, o czym dzieci dziś zwykle już nie wiedzą, odnosiło się ono do mężczyzn homoseksualnych uwodzących młodych chłopców, dzieci i młodzież.

I tylko w tym sensie ostrzegali mnie chociażby moi rodzice oraz nauczyciele przed pedałami. Słów takich jak gej czy pedofil wówczas nie znano. Stąd wiadomo, kto i dlaczego chce wykreślić słowa takie jak pedał, pedały czy pedalstwo z języka powszechnego. Ale to się nie uda, bo żyjemy MY, ofiary zboczonych seksualnie pedofilów, i rzeczywiście jest nas dużo panie Vincent - Wincenty Szymański z Kanady czy innego seminarium duchownego.

Chciał pan pogadać z kimś, kto chodził do Mohana Ryszarda Matuszewskiego na terapie ofiar pedofilów? Oto jestem panie Vincent - Wincenty Szymański z http://ruchofiarksiezy.org Jestem, żyję i żadna sekta, szczególnie katolicka mnie nie wciągnęła, bo jestem jakiś taki chyba agnostyczny. Póki Bóg mi ręki nie uściśnie, cuda nie pokaże, jakoś jestem słabo wierzący. A zajęcia terapeutyczne u Mohana Ryszarda Matuszewskiego, to prawdziwy majstersztyk, wynikły z wiedzy i umiejętności, i co chyba najważniejsze, z doświadczenia ponad trzydziestu lat pracy w temacie. A wy co tam robicie na ruchofiarksiezy.org? Jedynie opluwacie pożyteczną działalność i dobrego człowieka! I pedofilizm szerzycie...

Nawet nie myślałem, że taka niespodzianka być może, że pod szyldem pomagania ofiarom pedofilów skrywają się zboczone gangi dewiantów, którzy tych co pomagają jak Bractwo Himawanti, wyzwą, znieważą, oczernią, a ludzi od terapii raczą odstraszać. Ot widać mają w tym swój pedofilski interes! Wypada podziękować za tę lekcję, i cieszyć się, że jeszcze jedno pedofilskie forum w necie zostało zdemaskowane! Forum oszukujące ofiary księży pedofilów!

Linki:

Historia więzienia Mohana Ryszarda Matuszewskiego przez pedofilską mafię

Forum antypedofilskiego Bractwa Himawanti - duchowe wsparcie ofiar pedofilii

Janusz

© Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci