Menu

Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja

Moje Doświadczenia z Himawanti, Mohandżi i Bractwo. Prawdziwe Oblicze Bractwa Himawanti. Mistrz Lalitamohandżi. Antypedofilskie Bractwo Himawanti: Kampania Stop Pedofilii, Stop Pedofilom! Groźne sekty a pedofilia księży i zakonnic. Represjonowanie Himawanti.

Jarosław Kaczyński - Czy Polska będzie państwem policyjnym?

prawdziwy_himawanti
Państwo policyjne to takie, gdzie policjant zarabia dużo więcej niż nauczyciel w szkole. Nauczyciele ciągle mają głodowe pensje, podobnie jak pielęgniarki od pracy których zależy ludzkie życie i przeżycie. Opieka nad chorym człowiekiem ciągle nie jest wynagradzana. Nauczyciele nie mają godziwego wynagrodzenia za ciężką pracę uczenia dzieci potrzebnej wiedzy. Jarosław Kaczyński popiera wszelkie zło jak katecheza katolicka w szkołach, która jest zbędna i kult księży, którzy często są pedofilami oraz zbrodniczo walczą z aborcją. Normalni ludzie nie chcą takiej Polski czyli Wolski. Tyle, że nienormalnych jest około połowa populacji... Polska jako Wolska stacza się na samo dno Europy i świata, a polskiej emigracji lepiej się żyje nawet w Korei Północnej i na Białorusi oraz w Iranie. Prześladowanie dzieci "innego wyznania" w polskich szkołach nasila się zamiast zanikać, a katolicko-faszystowska gówniażeria zaczyna katować na ulicach kolorowych turystów za ciemniejszą skórę. Kilkanaście miliardów złotych rocznie wycieka z budżetu państwa na klechownię katolicką, zamiast na opiekę społeczną i służbę zdrowia. To wszystko zbrodnie kato-prawicy i tworzenie faszystowskiego państwa policyjnego na wzór Hitlera, Franco, Pinocheta, Salazara, Tiso czy Mussoliniego.

Moją koleżankę Katarzynę zgwałcił ksiądz jak miała 14 lat. Odmówiono jej prawa do aborcji a i do alimentów też. Wychowuje dziecko księdza pedofila, a do tego nie ma jak uzyskać alimentów. Rodzice nie dali rady przebić się przez wsiowe układy, gdzie ksiądz rządzi jak mafijny gangster i dzieciom robi dzieci.

Czy ktoś normalny, posiadający rozum i serce, chce takiej Polski jaką oferuje Jarosław Kaczyński, żeby klechy pedofilskie rządziły tak na wsi jak i w mieście? Tacy co głosują na Jarosława Kaczyńskiego muszą być albo nienormalni, albo, co gorsza lubią te zabawy plebanijne z dziećmi. W końcu podobno część molestowanych w dzieciństwie, potem z zemsty robi to samo, bo tak gwałtem i przemocą zostaje ukształtowana. A pedofilia w Kościele jest znana od co najmniej tysiąca lat! Tyle, że zdecydowana większość ofiar cierpi przez całe życie!

Katolickie siły zbrojne?Nowa Ewangelizacja?

Na wielu forach internauci zastanawiają się czy to Jarosław Kaczyński zlecił egzekucję czy tam wykończenie Barbary Blidy, ale w oficjalnych mediach cicho sza na ten temat. A nawet tematu nie ma wcale! Wpisy w internecie często są kasowane. Cóż licho nie śpi, bo może to oszczerstwo, ale zwykle w państwie jest tak, że najważniejsze osoby, przywódcy polityczni doskonale wiedzą, co i na kim robią służby specjalne, zwłaszcza jak ma być medialne nagłośnienie sprawy.

Niepodobna uwierzyć, że rządzące wówczas Polską kierownictwo polityczne PiS nic nie wiedziało o likwidacji Barbary Blidy, o wykręcaniu afery. Przecież to kierownictwo kościelnego, rydzykowego PiS samo robiło masowo fikcyjne afery i kierowalło nimi zlecając je znajomym zaufanym ludziom w policji i abwerze czy cebea. Historycznie trzeba zatem obarczać wiodącą, rządzącą wówczas siłę polityczną za zabójstwo Barbary Blidy, bo zaniedbania umożliwiające samobójstwo zatrzymanej osoby, to jak najbardziej mord, w tym wypadku polityczny, stalinowski taki czy hitlerowski.

Jak się robi wpis na portalu onet.pl przy artykułach o księżach molestujących dzieci, to cudu trzeba, żeby przeszedł jakiś wpis bardziej krytyczny wobec księży pedofilów i tolerowania tego zjawiska w Polsce. Wpis zachęcający do karania księży też nie przechodzi moderacji. Tylko jakieś słodkie aluzje, tak jakby pedofile mieli tam duży wpływ na moderacje.

Partia na usługach kleru, ludzi takich co molestują kleryków jak Juliusz Paetz, bo od tego blisko do pedofilii, ludzi, którzy księdzu pedofilowi obniżyli w Stargardzie Szczeci nskim wyrok z słusznych 8 lat więzienia do zaledwie 2 tak wyciszając sprawę, że niedługo pedofil znowu zostanie wpuszczony do szkoły aby uczył dzieci seksu, to ci sami kościelni dygnitarze PiS, którymi cały czas dowodzi wódz Jarosław Kaczyński.

A w czyich rękach była władza, jak policjanci z Poznania zastrzelili niewinnego chłopaka, a drugiego ranili? I do dziś ich nie ukarano dożywociem za morderstwo z premedytacją! Tylko w państwach faszystowskich policjant może się bezkarnie pomylić, gdy kogoś celowo morduje. A w tym samym czasie umarzano sprawę uprawiania hektarów marihuany na Ostrowie Tumskim, w klasztorze. Przynajmniej wiadomo z czego żyje Kościół w Poznaniu i za co finansuje się kampanie polityczne kościelnych partii politycznych pokroju PiS.

Bóg powiedział STOP partii PiS i działalności Kaczyńskich, bo katastrofy to też Opatrzność Boża. Jak wiadomo z prawa karmicznego, dusze tragicznie zmarłych odradzają się w promieniu około 50-70 km od miejsca swojej śmierci. Nawet po roku do ośmiu lat ci, co zginęli w Smoleńsku odrodzą się jako małe kacapki i będą patriotycznie wychowywani jako obywatele Rosyjscy.

Takie miejsce śmierci jak Smoleńsk dla wierchuszki PiS to kosmiczna nauczka dla wszystkich, co polecieli zginąć do Smoleńska, kara Boża za poglądy i mącicielską politykę robienia zbójeckich afer ziobrowych takim Blidom i Alicjom Tysiąc. Taki karman to kosmiczne zadośćuczynienie osobiste jakie w kolejnym wcieleniu muszą zrobić awanturnicy polityczni wobec Rosji. I nic nie pomoże składanie zwłok na Wawelu, bo dusza została w Smoleńsku, aby tam się wcielić w nowe, rosyjskie ciałko, które będzie ssać mleko z piersi rosyjskiej matki. Taki karman Jadwigi i Lecha Kaczyńskich oraz wierchuszki PiS!

Kto ma ludzkie serce i współczuje Alicji Tysiąc czy rodzinie Barbary Blidy ten nigdy nie zagłosuje ani na Jarosława Kaczyńskiego ani na PiS, ani w przyszłości na klony czy mioty wylęgnięte z PiS! Kto ma ludzkie serce i współczuje tysiącom pacjentów pozbawionych opieki medycznej po napadzie bandytów z PiS na doktora G. z Warszawy, ten nigdy nie zagłosuje na żaden PiS ani na dowódcę PiS, wodza Jarosława Kaczyńskiego, dla którego jego brat Lech Kaczyński był zaledwie pajacykiem pociąganym za sznureczki, któremu się meldował jak marny kapral oficerowi. Generałem PiS jest oczywiście ojciec Tadeusz Rydzyk z Torunia, znany z defraudacji milionów złotych na rzekome ratowanie stoczni.

Pod rządami Jarosława Kaczyńskiego można się spodziewać jedynie eskalacji "faszyzmu białych rękawiczek" jak ten typ wodzowskiego sprawowania władzy nazywają zawodowi politolodzy. A przecież ludzie powinni umieć czytać znaki, taką powódź, która zaatakowała i obmyła głównie rejony bardzo skatoliczałe, zatwardziałe w klerykalizmie i czci księży pedofilów oraz od lat głosujące za PiS. Mohery PiSowe powódź utopić chciała, bo siłami natury Bóg kieruje, a Niebo widać ma już absolutnie dosyć powoływania się na Boga do robienia bezbożnej i antyduchowej, pełnej terroru IPN, ABW, CBA i CBŚ polityki menadżerów PiS i Rydzyka.

Gdyby ludzie słuchali znaków Nieba, w rejonach zatopionych już dawno zaprzestaliby chodzić do skażonego pedofilią i korupcją kościoła, przestaliby słuchać paranoicznych audycji rydzykowych, nie glosowali by w wyborach ani na Jarosława Kaczyńskiego ani na PiS. Czy Polacy zmądrzeją po szkodzie? Wątpliwe, bo aby zmądrzeć trzeba mieć czym myśleć, a jak nie ma rozumu, to jak go powiększać?

Frekwencja wyborcza  na poziomie 50 procent pokazuje, że połowa narodu nie akceptuje systemu politycznego ani politycznych świń, które gromadzą się wokół koryta. Może trzeba najpierw zdelegalizować w Polsce ten pochodzący z XIX wieku katolicko-faszystowski ustrój polityczny zwany "parlamentaryzmem", nie mający zupełnie nic wspólnego z demokracją? Ustrojowi politycznemu w Polsce bowiem bardzo blisko do zupełnego faszyzmu z obozami koncentracyjnymi typu siostry Magdalenki, a do demokracji bardzo daleko!

PiS jak się brał za kościelną pedofilię podczas ciemnych rządów tej partii, to prokuratorzy umarzali hurtowo sprawy przeciwko księżom pedofilom, a za to straszono i terroryzowano ofiary księży i ich rodziny - wszystko wspólnymi siłami PiSowskiej prokuratury oraz parafialnego moheru rydzykowatego. Ta ciemna siła, nawet ubrana oficjalnie na czarno, chyba dla podkreślenia swego charakteru jest największym zagrożeniem dla Polski, po 1989 roku coraz bardziej policyjnej, faszystowskiej.

Powiedzmy tak: faszystowski tworze zwany Polską Wolską - III RP, zarejestruj ponad 50 związków wyznaniowych niekatolickich, które prześladujesz i mordujesz w bestialski sposób siłami faszystów policyjnych z MSWiA - Wydziału Wyznań. Polska prześladuje i morduje nie tylko wyznawców Antrovisu czy Kościoła Niebo, ale także taoistów i hinduzm!

Dość prześladowania wyznawców religii Wschodu przez terrorystyczno-policyjną mafię faszystowską polskiego Wydziału Wyznań MSWiA, która zatrudnia w tym celu kilkaset policjantów ukrytych pod hasłem "prewencja". Czym się zajmują policyjni bandyci z wydziałów prewencji? Chodzą po szkołach i ubliżają kilkudziesięciu kościołom i związkom wyznaniowym. A pedofilskich portalii pełnych oszczerstw o mniejszościach religijnych jak lubelska kuriewna psychomanipulacja.pl prokuratura PiS-owska w Lublinie nie raczy zlikwidować i ukarać! Pomimo wielu skarg ludzi poszkodowanych przez ten kościelno-pedofilski portal!

I dlatego nikt normalny na umyśle nigdy nie zagłosuje na Jarosława Kaczyńskiego ani na inne zło które jest lub było powiązane z tym faszyzującym Polskę środowiskiem politycznym!!! A za cyniczne zbrodnie na pani Irenie Barcz, PiS-wska prokuratura w Bydgoszczy powinna za pedofilskie jajca wisieć na latarni.

Janusz

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
 • maricih

  Cóż, słowa wpisu choć ostre to adekwatne, Polska to karmicznie ciemny kraj, a ignorancja Polaków i Polski to przecież właśnie główna przyczyna tej karmiczno-mentalnej, wciąż średniowiecznej ciemnoty. Pedofile w Polsce bezkarnie gwałcą dzieci (choć coraz więcej afer wybucha, niezbyt nagłaśnianych), to temat zamiatany jest skutecznie przez moherowe grono, bo swoich kolegów - czytaj księży pedofilów - przecież bronić trzeba. Ci co bronią pedofilów sami są winni pedofilskich przestępstw, to dobrze, że ktoś ma jaja i o tej klice głośno i bez owijania w bawełnę pisze! Oby prawda o świntuszkowatej Polsce wyszła na jaw i wszystkie układziki pedofilsko-klerykalno-polityczne zostały ujawnione tak jak w Irlandii czy USA. Jestem z Tobą, Janusz, pisz więcej i częściej, chwała tym co PRAWDĘ po dachach głoszą!

 • omka-poziomka

  No bardzo trafny ten wpis. Nie rozumiem tylko czemu młodzi ludzie głosują na Kaczyńskiego. Że stare mohery z demencją i alkoholowym zanikiem komórek mózgowych patrzą w Rydzyka i Kaczyńskiego jak w obrazek, jestem w stanie zrozumieć. Ale młodzi ludzie??? Powinni przecież myśleć, analizować i wyciągać samodzielnie wnioski. Ale taki to jest system, że promuje głupotę, bo głupimi i bezmyślnymi masami łatwiej się rządzi i łatwiej je zastraszyć i wmanipulować. To i coraz niższy poziom edukacji i masowe medialne ogłupienie. I potem trzeba głosować tak, by wybrać mniejsze zło, by przeciwdziałać fanatycznym moherom, które potrafią się na czas wyborów zmobilizować i masowo ruszyć do urn. A co do klęsk żywiołowych nawiedzających Polskę, na onecie były bardzo poważne komentarze, że to kara boska dla Polski za brak lojalności wobec kościoła katolickiego. I nie widzą takie średniowieczne typy (aż dziw, że nauczyły się stukać w klawiaturę), że Boga o wiele więcej w rwącej rzece, która podmywa i przerywa wały przeciwpowodziowe niż w gmachach kościołów katolickich skażonych seksualnymi dewiacjami.

 • prawdziwy_himawanti

  Myślę, że ci dziennikarze są po prostu zboczeni seksualnie na pedofilię, jeśli antypedofilskie Bractwo Zakonne Himawanti obsmarowują, albo Lalita Mohana. Taka dziennkarzyna musi mieć nie tylko mózg spaprany, ale też na pewno ma jakąś poważną przyczynę freudowską swego popaprania w swoim chorym mózgu.

  ---Widziałem nie tak dawno jak chore są ludziki w serwisie Nasza Klasa, wypisujące jakiś nienawistny, toksyczny jad pod adresem Sathya Sai Baba czy Osho Rajneesha a także pod adresem innych Mistrzów Wschodu. Widać to popapranie mózgu na pseudoezoterycznych forach prowadzonych przez oazowe dziunie, co to czczą jakąś Matkę Teresę Kalkucką zamiast prawdziwej boskości. Trzeba chyba wszędzie przypominać, że Sathya Sai Baba jest wielkim mistrzem duchowym, a Matka Teresa zaledwie jest winna wyłudzenia i defraudacji wielkich pieniędzy. I to jest różnica między tym co czczą jakieś wampirystyczne dziunie, a tym co czczą ludzie prawdziwie zaangażowani w rozwój duchowy i ezoterykę.

  ---Mnie zadowala sama praca psychoterapeutyczna nawet bez duchowości, bo z natury jestem agnostykiem, nie potrzebuję wiary ani wyznania. Dlatego pedofilów i ezo-popaprańców mogę nazwać po imieniu widząc sam ich bełkot chorobliwy i nieprzyjmowanie faktów do wiadomości. A politycy jacy są każdy widzi. Zresztą jaki Pan taki Kram, to co się dziwić. Większość polityków działa nieczysto jak jakaś mafia albo Camorra czy Cosa Nostra. A ludzie jakby do stanu motłochu wrócili, jeszcze na nich głosują!

  Janusz

 • sulin_dervish

  Ciemnota katolicka dominuje w Polsce,przez tyle lat wpajania doktryny ,teraz to wychodzi na wierzch.Cała czarna mafia wspierana przez kaczyńskiego jeszcze trzyma naród w ryzach zacofonia i warcholstwa.A wszystko to cuchnie Fałszem i obłudo.

 • sulin_dervish

  Popieram cię Janusz w pełni.sam się dziwie jak można ,wsposób tak prosty manipulować umysłami ludzi,jak to robią klechy.Skutki tego są takie że ludzie ślepo wierzą w niby prawdy głoszone przez nich.A co do Pedofili księży to jest ona sprytnie przytłumiana i zaciszana ,przez hierarchów Koscioła.Nawet porządnie nie potraią przyznać się do winy.a tych co molestowali dzieci.wysyłają na emeryture ,tako że żyją w lukusie.

 • Gość: [slawek] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  w krajach islamu poszła by siedzieć za seks poza małżeński o ile by jej nie ukamienowano za uwiedzenie gwałciciela

© Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci