Menu

Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja

Moje Doświadczenia z Himawanti, Mohandżi i Bractwo. Prawdziwe Oblicze Bractwa Himawanti. Mistrz Lalitamohandżi. Antypedofilskie Bractwo Himawanti: Kampania Stop Pedofilii, Stop Pedofilom! Groźne sekty a pedofilia księży i zakonnic. Represjonowanie Himawanti.

Roman Polański - Pedofil Gwałciciel Dziecka

prawdziwy_himawanti

Roman Polański odurzył narkotykami i wielokrotnie zgwałcił trzynastoletnią dziewczynkę. Stał się dzięki temu automatycznie pedofilem i gwałcicielem. Spędził trzy miesiące w zakładzie psychiatrycznym na badaniu swych skłonności seksualnych do dzieci w USA. Wyniki medycznej ekspertyzy były widać fatalne, gdyż zdecydował się na ucieczkę z USA przed wyrokiem. Za łącznie pięć przestępczych czynów z których gwałt na nieletniej i pedofilia były najcięższe. Odurzenie narkotykami i sodomia, to tylko dodatki do zarzutów. ----- W Polsce jednak media przymykają oko na ten najgorszy zarzut, o którym cicho sza! Pedofil Roman Polański zgwałcił dziecko. Bo trzynastoletnia dziewczynka tak w Polsce jak w USA to dziecko, a tam gdzie pedofil Roman Polański gwałcił odurzając dziecko narkotykiem, pedofilia jest liczona, gdy dyma się dzieciaka mającego poniżej lat szesnaście! A osoba dorosła musi być przynajmniej 5 lat starsza niż dziecko, bo tak przewiduje prawo amerykańskie w odróżnieniu od polskiego. ----- Roman Polański miałby w zarzutach samo zgwałcenie, gdyby miał w chwili gwałtu nie więcej niż 18 lat. Jak starszy dla 13-to latki, to już jest pedofil. Diagnoza psychiatryczna miała ustalić czy Roman Polański jest ze swej natury pedofilem gwałcicielem skłonnym do seryjnych zbrodni. Roman Polański uciekł po uzyskaniu diagnozy, którą poznał lekarz, sędzia i on sam.

W Polsce rzekomo walczącej z pedofilią okazuje się, że nawet ministrowie rządowi bronią polskiego pedofila jako świętości narodowej. We Francji pedofila Romana Polańskiego bronił minister uwikłany w pedofilską turystykę. Otóż ów minister francucki jeździ sobie do Tajlandii aby dymać tam chłopczyków. Nie chodzi o preferencje seksualne, bo co komu do tego, ale o wiek dymanych, w przedziale od lat 6 do 16. I tylko o to, bo co kogo obchodzi, co robią dorośli. Ale obchodzi już co robią boyloversi z sześciolatkami. 

Roman_Polaski_pedofil_gwaciciel_dzieci

Zawsze takiemu pedofilowi Romanowi Polańskiemu mogłaby się trafić i moja 13-letnia córka. Odechciało się mojej córeczce zostania aktorką jak poczytała o tym, jak peofil Roman Polański odurzył jej rówieśniczkę, a potem zgwałcił, normalnie, w odbyt i gardło. Nie chce córeczka oglądać żadnych filmów pedofila Romana Polańskiego. Bojkot twórczości zboczeńca seksualnego wydaje się czymś odruchowo najnormalniejszym na świecie. Ale chyba nie w Polsce jawiącej się jako najbardziej pedofilski raj na świecie, gdzie najsławniejszy Polski pedofil jest nieomal czczony jak święty narodowy.

Nie dziwią zatem skargi, że w Polsce biznes pornopedofilski rozkwita i daje 5-8 miliardów złotych dochodu. Może w takim razie zalegalizować przemysł filmowo-pedofilski, bo skoro pedofil Roman Polański może, a bronią jego prawa do dymania dzieci murem sławni politycy, aktorzy, rezyserzy jak i dziennikarze, to dlczego jakiś tam duet braci Jabłońskich nie miałby w końcu prawa? A duet filmy krecił pod ochroną podwarszawskiej prokuratury i nawet Kurczuk nie doprowadził do skazania zboczonych braci pedofilów za kratki.

Polska jest zboczna pedofilią, nie mniej niż Irlandia i USA, jeśli o afery chodzi. W Polsce na pedofilię, jak widać po stosunku do pedofila Romana Polańskiego, jest wielkie społeczne przyzwolenie! Chyba, że media publiczne włącznie z telewizją publiczną, nie tylko Polsatem i TVN są w rękach jakiejś pedofilskiej mafii, gdzie pomija się ten drobny fakt, że Roman Polański przyznał się do stosunku seksualnego z 13-to letnim dzieckiem! Czyli proszę państwa przyznał się do tego, że jest seksualnym zboczeńcem, pedofilem. Zgodnie z prawem tak bowiem wychodzi. W Polsce każdy kto się przyzna do stosunku z dzieckiem w wieku lat 13-cie jest automatycznie karany za pedofilię. Podobnie jest w USA, a chamskie tuby medialne aby zboczeńca seksualnego wybielać, mówią o współżyciu z nieletnią! Gwałt i pedofilię skrzętnie pomijając i zarzucając 13-letniemu dziecku, że dało się odurzyć oraz przelecieć.

W Polsce średnio mamy 2 tysiące rocznie takich spraw o przelecenie czyjegoś dziecka. Dwa tysiące pedofilów idzie rocznie do mamra za dymanie dziecka. Jednak jest to tylko jedna dziesiąta tego, co powinno znaleźć się w sądach. Wielu pedofilów miewa sprawy umorzone, bo często trudno je udowodnić. Pedofilowi Romanowi Polańskiemu w USA grozi łącznie nawet 50 lat więzienia za wszystkie pięć przestępstw kryminalnych jakie popełnił na dziecku. Samantha Geimer, ofiara Polańskiego do dzisiaj cierpi z powodu pedofilskiego zgwałcenia jej przez polskiego zboczeńca seksualnego. Jakie musiały być naciski na z Polski i Francji na rząd w Szwajcarii, żeby pedofil mógł sobie wygodnie siedzieć z rodziną w warunkach lekkiego aresztu domowego, czyli praktycznie na wolności?

Czy to już będzie powszechna praktyka, że pedofil gwałciciel będzie zamiast w kryminale mógł przebywać w domu z rodziną i cieszyć się swoimi katolickimi świętami Bożego Narodzenia? Jak to ładnie podkreślono w polskich propedofilskich mediach, że Roman Polański, święta spędzi na łonie rodziny. Miejmy nadzieję, że nie w łonie, kolejnej 13-to latki.

Patrząc na twórczość sławnego polskiego pedofila, bo czym innym Polska nie ma się jak poszczycić, pedofil musi mieć toksyczny horror w głowie. Po filmach Polańskiego Romana zapewne psychoterapeuci prowadzący leczenie zboczeńców seksualnych będą mogli wnioskować, co pedofilowi siedzi w głowie i jak pedofila leczyć. Tak, mniemam, że z tego, co stworzył Roman Polański trzeba głowę chorą na zboczenie seksualne do dzieci leczyć, a ci co filmy Romana Polańskiegp lubią i cenią o skłonnosci pedofilskie powinni być posądzeni i przez odpowiednie służby śledzeni. To tak profilaktycznie, jak szczepienie przeciw świńskiej grypie. Bo lepiej dmuchać na zimne niż pozwolić pedofilom skrzywdzić jedno dziecko.

I najważniejsze, rodzice i policjanci powinni być zawsze czujni tam, gdzie dziecko pracuje jako aktor czy aktorka albo modelka. Takim Romanom Polańskim trzeba ukrócić, albo narzędzie zbrodni  z pomocą kastracji albo możliwość pedofilskiego gwałcenia!

Janusz

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • ziemek1978

    Polański to zgrzybiały pedofil, który myślał, że sobie spokojnie przeżyje swoje pedofilskie życie.A tu klops. Amerykańce ze swoim pierdolcem śledczym wyłapali typa. I dobrze. Najśmieszniejsze są kurna argumentów wielkich obrońców Polańskiego, którzy gadają, że on go prowokowała. Niech sobie ci pizdusie wyobrażą czy taki argument by wysunęli gdyby on zgwałcił ich dziecko. Niech siedzi w pierdlu i tyle. Polacy najlepiej by roztrząsali sprawę dalej, czy aby na pewno Romuś-pedofil ma siedzieć w pierdlu. Polaczki nie mogą przełknąć, że ich jeden z najlepszych towarów exportowych jest po prostu pedofilem.
    Póki co warto sie zastanowić czy może nie warto jechać do Szwajcarii, przyczaić się, pstryknąć fotkę pedofilowi Polańskiemu i zgarnąc milion dolców, bo tyle płacą:-)

  • kami-999

    Ano bronili pedofila artyści w Polsce, bronili, ale może sami mają takie skłonności, bo była ta ich obrona wielce niesmaczna. Nic ta nie budzi wstrętu jak gwałcenie dziecka, które nie jest świadome tego co go czeka - do momentu zaistnienia całej tej sytuacji. Przyznał się Polański do gwałtu przecież i tego nie wypiera się wcale. Szkoda tylko, że nie został ukarany za to wcześniej - tylko sobie nadzwyczajnie uciekł. Dał drapaka - i pewnie mu w tym ktoś pomagał.
    Jak można ochraniać pedofila i wspierać jeszcze - nie mogę tego pojąć. A co na to księża? Popierają Romka?

© Bractwo Himawanti Joga Tantra Terapie Medytacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci